Edukas Eesti Eitevöte 2020
Teenused

Fassaaditööd

Ventileeritavad fassaadid süsteem, mis koosneb vooderdusmaterjalidest, mis kinnitatakse galvaanitud terasest, roostevabast terasest või alumiiniumist karkassile seina kandvale kihile või monoliitsele vahelaele. Vooderduse ja seina vahel asuvat pilu mööda ringleb vabalt õhk, mis eemaldab konstruktsioonidelt kondensaadi ja niiskuse. Selline süsteem hoiab ruumides soojust, takistab niiskuse teket ja vähendab märkimisväärselt hoone  seinte püstitamiseks vajalike ehitusmaterjalide kulu, tänu millele saab vahendeid kokku hoida, kogu ehitist kergemaks teha ja hoonele korruseid juurde ehitada.

Mineraalfassaadid – fassaadi soojusisolatsiooni süsteem, mida kasutatakse hoonete soojustamiseks nende ehitamise, remondi ja rekonstrueerimise protsessis. Märg fassaad koosneb seinal olevast soojusisolatsioonikihist, aluskihist, millesse on paigaldatud tugevdav klaaskiudvõrk, ja dekoratiivsest krohvikihist.

Ajaloolise tähtsusega hoonete renoveerimine

Dekoratiivsed elemendid ja kivi-, betooni-, puiduimitatsioonid hoone fassaadil. Meie spetsialistid on läbinud korporatsiooni HENKEL sertifitseerimise, soojustussüsteem CERESIT Ceretherm SILS и CERESIT Visage http://www.ceresit-visage.com/ee/